263. Pohled na město
Autor: Dimitrij Kadrnožka
(1923 Kroměříž)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno a autorské věnování vlevo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1957
Šířka: 42 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 39,5 x 49 cm
Konec dražby: 15.03.2022 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč