68. Zahrada
Autor: Dimitrij Kadrnožka
(1923 Kroměříž)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/60, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 15,5 cm, výška: 22 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 01.03.2021 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč