46. Pohled na Valdštejnskou jízdárnu
Autor: František Zálešák
(1929 Praha - 2012)
číslováno 52/200 vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole, paspartováné, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 38,5 x 29,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč