533. Ebrl F. - Z Orientu

signováno vlevo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 42,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 68,5 x 58 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč