Akt

Autor: Oldřich Oplt
(1919 Stružinec - 2001 Jičín)

signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 12:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč