244. Chlapec a hračky
Autor: Oldřich Oplt
(1919 Stružinec - 2001 Jičín)
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč