Portrét mladíka

Autor: Šimon Garažia

olej na plátně, signováno vlevo uprostřed, na reversu autorský přípis Šimon Garažia malíř ve Starém Městě
Technika: olej na plátně, datace: počátek 20. století
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm, rámování: volně
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 31.07.2018 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč