361. Soubor litografií Im krieg gegen Russland 1914/15
Autor: Josef Bato
(1888 Maďarsko - 1966)
soubor grafických listů, počet 21+1, signováno autorem tužkou vpravo dole, jednotlivé grafické listy na ručním papíře v dobrém stavu, desky poškozené
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 42 cm
Konec dražby: 28.07.2019 18:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 12 500 Kč