117. Albertina faksimile - 20 grafických listů

Autor: Albrecht Dürer
(1471 Norimber - 1528 Norimber, Německo)

soubor 20 grafických faksimilií z Albertiny ve Vídni, vydaných v roce 1927, grafické listy v dobrém stavu, desky poškozené
Datace: 1927
Šířka: 47 cm, výška: 60 cm, rámování: paspartováno volně

Konec dražby: 13.12.2018 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 12 500 Kč