121. Sad
Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)
reliéfní grafika, signováno datováno vpravo dole
Technika: tlačená grafika, datace: 2017
Rámování: volně
Stav: vynikající
Konec dražby: 13.12.2018 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč