3. Kamenice
Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)
reliéfní grafika, signováno a datováno vpravo dole
Technika: tlačená grafika, datace: 2017
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volně
Stav: vynikající
Konec dražby: 12.10.2020 20:03 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč