73. 21/10/2017

Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)

reliéfní zlacená plastika, signováno na reversu raženou značkou
Materiál: cín, datace: 2017
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.04.2018 19:17

Dosažená cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 000 Kč11.4.2018 18:14:21