74. 21/10/2017
Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)
reliéfní zlacená plastika, signováno na reversu raženou značkou
Materiál: cín, datace: 2017
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 11.04.2018 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč