152. Zátiší s pohárem
Autor: Ladislav Stejskal
(1910 Nymburk - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1961
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 57 x 46,5
Konec dražby: 18.06.2019 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč