3. Na návsi

Autor: Ladislav Stejskal
(1910 Nymburk - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 57 cm

Konec dražby: 17.09.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč