Topolová alej

Autor: Ladislav Stejskal
(1910 Nymburk - 1983 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, ranná práce autora za studií u profesora Blažíčka
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 50 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 50 x 62 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč