4. Topolová alej
Autor: Ladislav Stejskal
(1910 Nymburk - 1983 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, ranná práce autora za studií u profesora Blažíčka
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 50 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 50 x 62 cm
Konec dražby: 12.10.2020 20:04 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč