128. Žlutý dům
Autor: Jana Reinerová
(1946 Praha)
signováno ?, na reversu autorský štítek, list spadlý za paspartu, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 34 x 37 cm
Konec dražby: 13.12.2018 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč