128. Žlutý dům

Autor: Jana Reinerová
(1946 Praha)

signováno ?, na reversu autorský štítek, list spadlý za paspartu, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 34 x 37 cm

Konec dražby: 13.12.2018 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč