144. Domky
Autor: Jana Reinerová
(1946 Praha)
dvě grafiky, číslováno 23/30 a 21/30 vlevo dole, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 12,5 cm, výška: 11 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč