245. Ulice
Autor: Jana Reinerová
(1946 Praha)
signováno a číslováno uprostřed dole, číslováno 21/55, zaskleno, paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 57 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč