54. Dívka v kroji
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 76,5 x 76 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč