255. Krajina
Autor: Ladislav Tousek
(1895 - ?)
signováno vpravo dole, datováno 1944
Technika: olej na malířské desce, datace: 1944
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 59 x 68,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč