Ulrich Bohumil - Zemědělka

signatura nenalezena, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 77 cm

Konec dražby: 04.03.2019 20:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč