54. Žně u Hané
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1984
Šířka: 45 cm, výška: 16 cm, rámování: 32 x 60 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč