122. Vysoké Tatry

Autor: Bedřich Kostřánek
(1890 Frenštát pod Radhoštěm - 1970 Kežmarok (Slovensko))

signováno a datováno vlevo dole tužkou, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1923
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x44 cm

Konec dražby: 31.07.2018 21:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč