Orfeus v české krajině

Autor: Jan Daniel Smetana
(1934 Vilémov - 1991 Ústí nad Labem)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autroský štítek a věnování
Technika: olej na sololitu, datace: 1976
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 40 x 34 cm

Konec dražby: 11.04.2018 20:33

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč