123. V lesíku
Autor: Josef Jan Hansel Lengner Březina
(1899 Litomyšl - ?)
zaskleno, rámováno, rám poškozen, signováno a datováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu, datace: 1931
Šířka: 33,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 47,5
Konec dražby: 31.07.2018 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč