163. Staročeské chalupy
Autor: Josef Jan Hansel Lengner Březina
(1899 Litomyšl - ?)
signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský přípis
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 40,5 x 46,5
Konec dražby: 31.07.2018 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč