Staročeské chalupy

Autor: Josef Jan Hansel Lengner Březina
(1899 Litomyšl - ?)

signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský přípis
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 40,5 x 46,5

Konec dražby: 10.02.2020 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč