Baletky

Autor: Jan Braun
(1903 Praha - 1981 Černošice)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: 69 x 58,5

Konec dražby: 07.06.2021 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč