Jasná noc

Autor: Oskar Fiala
(1860 Praha - 1918 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 9,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 29 x 23 cm

Konec dražby: 11.04.2018 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč