Okno

Autor: Magdalena Cubrová
(1952 Praha)

kombinovaná technika na překližce, signováno a datováno vpravo dole, osobní dar autorky poslednímu majiteli
Technika: olej na překližce, datace: 1994
Šířka: 70 cm, výška: 90 cm, rámování: 93 x 73 cm

Konec dražby: 10.04.2018 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč