159. Okno

Autor: Magdalena Cubrová
(1952 Praha)

kombinovaná technika na překližce, signováno a datováno vpravo dole, osobní dar autorky poslednímu majiteli
Technika: olej na překližce, datace: 1994
Šířka: 70 cm, výška: 90 cm, rámování: 93 x 73 cm

Konec dražby: 10.04.2018 20:54

Dosažená cena: 6 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (22)

částkapříhoz
6 100 Kč10.4.2018 20:49:45
5 600 Kč10.4.2018 20:49:21
5 100 Kč10.4.2018 20:49:11 (limit 10.4.2018 20:48:29)
5 000 Kč10.4.2018 20:49:11
4 900 Kč10.4.2018 20:49:07 (limit 10.4.2018 20:48:29)
4 800 Kč10.4.2018 20:49:07
4 700 Kč10.4.2018 20:49:03 (limit 10.4.2018 20:48:29)
4 600 Kč10.4.2018 20:49:03
4 500 Kč10.4.2018 20:48:38 (limit 10.4.2018 20:48:29)
4 400 Kč10.4.2018 20:48:38
4 300 Kč10.4.2018 20:48:29 (limit 10.4.2018 20:48:29)
4 200 Kč10.4.2018 20:47:19
4 100 Kč10.4.2018 20:47:08 (limit 10.4.2018 20:45:29)
4 100 Kč10.4.2018 20:47:19 (limit 10.4.2018 20:45:29)
4 000 Kč10.4.2018 20:47:08 (limit 10.4.2018 20:47:08)