55. Bludov
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 87 cm, výška: 64 cm, rámování: 76 x 101 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč