55. Holandská intarzovaná komoda
Holandská čtyřšuplíková komoda zdobená intarzií s florálními motivy, 18. století
Materiál: dřevo, datace: 18. století
Šířka: 102 cm, výška: 88 cm, hloubka: 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč