243. Trojakt

Autor: Rudolf Mejsnar
(1928 Zálesní Lhota)

signováno vlevo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 35 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 28.07.2019 16:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč