42. Trojakt

Autor: Rudolf Mejsnar
(1928 Zálesní Lhota)

signováno vlevo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 35 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 06.12.2017 18:41

Dosažená cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
1 400 Kč6.12.2017 10:51:52
1 300 Kč23.11.2017 12:50:14