84. Trojakt
Autor: Rudolf Mejsnar
(1928 Zálesní Lhota)
signováno vlevo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 35 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 21.10.2019 22:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč