55. Zima
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 9 cm, výška: 8 cm, rámování: 26,5 x 26 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:36 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |