135. U Schwerinova Jezera
Autor: Oldřich Zezula
(1907 Rataje - 1980 Kroměříž)
Signováno vlevo dole, rám lehce poškozený, na reversu autorský štítek a razítko
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 82 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč