Krajina s hořícím stromem

Autor: Bedřich Petrovan
(1908 Prostějov - 1986 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu informační lístek
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1974
Šířka: 21 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 12:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč