375. Barevná krajina

Autor: Bedřich Petrovan
(1908 Prostějov - 1986 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, mírně zvlněný karton
Technika: pastel na kartonu, datace: 1979
Šířka: 62 cm, výška: 44 cm, rámování: 49,5 x 67 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 18:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč