488. Postel
Autor: Bedřich Petrovan
(1908 Prostějov - 1986 Brno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč