70. Krajina
Autor: Bedřich Petrovan
(1908 Prostějov - 1986 Brno)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 61 x 80,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč