122. Zvonička v Kraynykovo
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1930
Šířka: 26,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 42 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč