127. Vesnice
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 77 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč