9. Březový les
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno vlevo dole. Autorské razítko na reversu. Paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 59 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč