12. Pohled na zříceninu
Autor: Josef Holler
(1903 České Budějovice - 1982 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 60 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč