254. U vody
Autor: Josef Holler
(1903 České Budějovice - 1982 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1970
Šířka: 55 cm, výška: 39 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč