V horách

Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 74 cm

Konec dražby: 15.11.2021 19:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč