Jezero na horách

Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 79 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč